מדרסים מיוחדים ליישור כף הרגל  Footlevelersfoot lelelers

מדרסים הם עזרים שמכניסים לתוך הנעליים והסנדלים כדי לשפר את בריאות עמוד השדרה .Footlevelers היא חברה המייצרת מדרסים אישיים מזה 60 שנה. החברה נוסדה על ידי כירופרטור, ד"ר מונטי גרינוולד. כפות הרגליים הם היסוד לכל הגוף. כמו כל מבנה, היסוד של הגוף חייב להיות מאוזן כדי לתמוך את המשקל שעליו. אם הקשת בכף הרגל משנה גובה, הגוף אינו מקבל את התמיכה המתאימה ונגרם חוסר איזון במסגרת עמוד השדרה.

 

בכף הרגל שלוש קשתות התומכות את כל הגוף. אם אחת מהקשתות האלה משתנה, נגרם חוסר יציבות ברגל. חוסר יציבות יכול לגרום לתגובת שרשרת של כאב - מהרגליים לברכיים, למותניים, לגב ולצוואר. אובדן גובה בקשתות הרגליים משמעותו סיבוב פנימה של הרגל. לכך יכולה להיות השפעת שרשרת עד עמוד השדרה.

foot lelelers03

מהו סיבוב פנימה של כף הרגל?
סיבוב פנימה של הרגל הוא תנועה נורמלית המתרחשת בעת הליכה. אם הסיבוב פנימה מתרחש בצורה מוגזמת, הדבר גורם לבעיות יציבה. הסיבה העיקרית היא ירידה בגובה הקשת.

 

מה ניתן להפיק מהמדרסים של Footlevelers?
אנו כבר יודעים שכפות הרגליים הם הבסיס למבנה אגן הירכיים, ושכף הרגל מורכבת משלוש קשתות נפרדות, היוצרות כיפה ארכיטקטונית. כל קשת המשנה גובה בכף הרגל גורמת לכאב (עכשיו או בעתיד) בברכיים, ירכיים, גב או צוואר ואפילו גורמת להם להשחק לפני הזמן. הרבה בעיות הקשורות לגב התחתון הם למעשה כתוצאה מכפות רגליים שאינן נתמכות כראוי... ואפשר לתקן זאת!

 

מדרסים שהותאמו כראוי מסייעים בהפחתת לחץ בלתי רצוי על הגוף. שיפור בבלימה של כף הרגל מפחיתה את הלחץ החוזר ונשנה על המפרקים והשרירים ובכך מפחיתה את הסיכון בהתפתחות דלקת באזורי המפרקים. תוצאת התמיכה של המדרסים לשלוש הקשתות היא שווי משקל ויציבה משופרת. כירופרקטורים בכל העולם מחפשים לתת למטופלים תוצאות קצרות וארוכות טווח לשיפור בריאות עמוד השדרה וממליצים על מדרסים בכדי להשיג זאת.

 foot lelelers05

סריקת כפות הרגלייםfoot lelelers06
סורק דיגיטלי (Associate Platinum™)הוא הכלי העכשווי ביותר כיום המסייע לכירופרקטוריםלפתח מדרסים כדי להפיק תוצאות חיוביות אצל כולם - מילדים עד קשישים.הסורק מאפשר לכירופרקטורים לבדוק את שלושת הקשתות בכפות הרגליים. הסריקה הדיגיטלית יכולה להראות על כל לחץ בלתי רגיל וחלוקה לא שווה של המשקל בין שתי כפות הרגליים, המצביעה על עייפות של אחת משלושת הקשתות ברגל.מתקבלת תמונה צבעונית של כף הרגל בה ניתן לבחון מצבים היכולים להשפיע על כל הגוף ואם צריך, להמליץ על מדרסים תומכים ומותאמים עבורכם
.